Noclegi Kaszuby

Noclegi Kaszuby w gościńcu Malinówka z pewnością będą wspaniałym pomysłem na wypoczynek w samym sercu tej pięknej krainy. Pośród apartamentów, komfortowych pokoi i wieloosobowych domków z łazienkami każdy znajdzie miejsce odpowiadające swoim wymaganiom. Gustownie urządzone wnętrza, potrzebne wyposażenie, a także różne udogodnienia, choćby w postaci bezprzewodowego internetu sprawiają, że polecane noclegi na Kaszubach w gościńcu Malinówka bardzo często wybierane są przez turystów chcących wypocząć w ciekawym miejscu o niesamowitej atmosferze. Atmosferę tą zawdzięcza się właścicielom gościńca a także osobom, które razem z nimi współtworzą to wyjątkowe miejsce. Oprócz tego, że oferują noclegi na Kaszubach proponują także całodzienne wyżywienie wykonywane z surowców pochodzących od okolicznych producentów. Każde danie przygotowywane w restauracji gościńca Malinówka jest nie tylko smaczne, ale także obfite, bowiem Kaszuby to miejsce gdzie ludzie są niezwykle gościnni, a gościnność są okazują poprzez swą hojność.

Noclegi Szymbark oferują swoje miejsce poprzez cały rok podejmując się nie tylko ugoszczenia wakacyjnych kuracjuszy, ale także organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym zjazdów rodzinnych, jubileuszy, komunii, a także skromnych wesel.

W wakacyjnej ofercie znaleźć można także organizację imprezy z ogniskiem, przejażdżki wozem drabiniastym, a nawet występu znanej tutejszej ludności kapeli kaszubskiej. Wakacje na Kaszubach to wspaniały pretekst do tego by wypocząć pośród niezwykłych okoliczności przyrody. Już sam gościniec Malinówka oferujący noclegi Wieżyca zachwyca swoim położeniem, a okoliczne lasy i jeziora na długo zostają w pamięci odwiedzających to miejsce. Gościniec położony w niedalekiej okolicy Wieżycy i Szymbarka jest wspaniałą bazą wypadową do wielu atrakcyjnych miejsc. Dla osób, które cenią także aktywny wypoczynek perły Kaszub będą idealnym miejscem na urlop czy też wyjątkowy weekend. W pobliżu nocleg Wieżyca znaleźć można jedyny w Polsce w (przerwanej) budowie Zamek w Łapalicach, wyjątkowy ośrodek turystyczny w Chmielnie, Kościół poklasztorny i muzeum kaszubskie w pobliskich Kartuzach, wieże widokową na szczycie Wieżycy, kamienne kręgi w Węsiorach a także egzotyczne mini zoo w Tuchlinie. Kaszuby skrywają niesamowite skarby, warto je odkryć zamawiając nocleg Kaszuby w Gościńcu Malinówka.

Więcej w tej kategorii: « Pensjonat na Kaszubach

Honorujemy poniższe karty i systemy płatnicze:

American Express Diners Club International JCB Maestro Maestro paypass MasterCard MasterCard Electronic MasterCard Paypass PolCard Visa Visa Electron Visa Visa PAY